ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ Центр Державного земельного кадастру

(044) 454 01 88 kanc@dzk.gov.ua

Досягнення та нагороди

Державна служба інтелектуальної власності України розглянула заяву Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» про реєстрацію авторського права на службовий твір Комп’ютерна програма «Національна кадастрова система» («НКС»).

За результатом розгляду заяви Державна служба інтелектуальної власності України прийняла рішення зареєструвати дане авторське право на службовий твір та надати свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір (№53171 від 17.01.2014).

avtorske-pravo2

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» нагороджено дипломом за розробку та впровадження автоматизованої інформаційної системи підприємства.

Даний конкурс проведено під патронатом Торговельно-Промислової палати України.

diploma-001

 

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» – Краще підприємство 2010 року

Державне підприємтсво «Центр державного земельного кадастру» посіло 16 місце сумарного балу в Україні за критеріями: «Обсяг реалізованої продукції», «Заробітна плата», «Чистий прибуток», «Продуктивність праці» за основним видом діяльності КВЕД 74.20.1 – «Діяльність у сфері інжинірингу»

Генеральний директор – керівник технічних програм Центру ДЗК Філатов О.А. – Нагороджений відзнакою національного бізнес – рейтингу – орденом «Статус – нагорода «Професіонал галузі» з присвоєнням звання «Керівник року».

Організаторами рейтингу є Торгово-промислова палата України та Державні органи статистики України.

Як відомо, Центр ДЗК активно розвиває свій виробничий напрямок, забезпечує свої філії найсучаснішим обладнанням для виконання землевпорядних, землеоціночних, топографо-геодезичних та картографічних робіт найвищої якості.

dzkkk

11

 

Звання Лауреату в номінації «Сумлінні платники податків у аграрному секторі»

Державне підприємтсво «Центр ДЗК» отримало звання Лауреату в номінації «Сумлінні платники податків у аграрному секторі» Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2010». Рейтинг проводився у квітні 2011 року.

З 2011 року ділова еліта країни започаткувала Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків». Заснування подібного конкурсу Україна потребувала вже давно. Асоціація платників податків до двадцятої річниці Незалежності зробила такий подарунок своїй країні.

Цей конкурс проводився вперше. Критерії відбору були достатньо цілісними і свідчили про те, наскільки підприємства виконують власні податкові та соціальні забов’язання.

Вшанування переможців проходило в урочистій обстановці з одночасним врученням пам’ятного знака та Диплома лауреата у відповідній номінації.

22

Центр ДЗК – лауреат загальноукраїнського рейтингу професіональних досягнень «ЛІДЕРИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

img_6109