Get Adobe Flash player

Інформація про електронний цифровий підпис

Деякі питання щодо дій землевпорядних організацій при підписанні обмінного файлу XML.

Шановні колеги!

Інформуємо Вас про те, що з 28 квітня 2015 року функціонал Національної кадастрової системи дозволятиме приймати обмінні файли, що підписані електронним цифровим підписом (далі-ЕЦП).При внесенні обмінного файлу XML до кадастрової системи проходять наступні перевірки. Також обмінні файли мають зберігати  посилений сертифікат разом з самим файлом.

Національна кадастрова система приймає обмінні файли, підписані будь-яким особистим ключом, сертифікат якому видано Акредитованим центром сертифікації ключів (перелік на сайті Центрального засвідчувальний органу http://czo.gov.ua/ca-registry), та за допомогою будь-якого програмного забезпечення.

Єдина вимога для проведення верифікації - сертифікат повинен зберігатись у тілі підписаного файлу !

На сьогодні нам відомо про дві такі програми сторонніх розробників, які забезпечують зберігання сертифікату в файлі (щодо умов використання програмного забезпечення дивіться на сайтах виробників) :

1. IIT Користувач ЦСК-1: інструкція до програмного забезпечення  та інсталяція для Windows. Окремо надаємо інструкцію по підписанню XML файлу.

2. ПЗ "Криптопідпис". Окремо надаємо інструкцію по підписанню XML файлу.

Примітка: при підписанні обмінного файлу будь-якою іншою програмою необхідно переконатись, що вони зберігають тіло сертифікату у підписаному файлі!

Послідовність дій генерації особистого ключа та посиленого сертифікату описана на сайті АЦСК Міндоходів або у будь-якому іншому акредитованому центрі сертифікації ключів.

Для прикладу надаємо послідовність дій ліцензіату для отримання ЕЦП в АЦСК ІДД ДФС (Міндох).

Примітка: У разі використання ПЗ "Криптопідпис" особистий ключ обовязково необхідно згенерувати на своєму робочому місці, а не в АЦСК.

  


 

 


 

Останнє оновлення (Середа, 16 березня 2016, 13:47)

 

Пошук по сайту

«Гаряча лінія»

Телефонна "Гаряча лінія"

Держгеокадастру України

Режим роботи:

щодня з 8.00 до 20.00 (крім вихідних та святкових днів)