ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ Центр Державного земельного кадастру

(044) 454 01 88 kanc@dzk.gov.ua

Інвентаризація земель та передача об’єднаним територіальним громадам

18 червня 2019 року в місті Одеса відбулась чергова передача земель сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність об’єднаним територіальним громадам за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Відповідно до Договору від 21 лютого 2019 року № 12Г Центр ДЗК визначений виконавцем робіт із інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Продовжуючи підтримку ініціативи українського Уряду в рамках  децентралізації, структурними підрозділами Центру ДЗК були проведені роботи з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності на території об’єднаних територіальних громад. Враховуючи минулорічний досвід, Центр ДЗК впорався з поставленими завданнями та виконав роботи. Зокрема, підрозділами Центру ДЗК був виконаний детальний аудит земельних ділянок на загальну площу більш ніж 80 тис. га на території 141 об’єднаної територіальної громади. Роботи проводились на території 23 областей одночасно та включали в себе підготовчі роботи, топографо-геодезичні, камеральні роботи по складанню кадастрових планів, технічної документації з інвентаризації земель та державну реєстрацію ділянок. Відповідно, кожна ділянка внесена до відомостей Державного земельного кадастру.

Черговий крок Уряду на шляху до децентралізації надасть можливість розширити повноваження місцевих рад та удосконалить механізм регулювання земельних відносин.

You may also like...