ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ Центр Державного земельного кадастру

(044) 454 01 88 kanc@dzk.gov.ua

ДП «Центр ДЗК» вдосконалив інтерфейс Публічної кадастрової карти України

ДП «Центр ДЗК» за дорученням Держгеокадастру вдосконалив інтерфейс Публічної кадастрової карти України. Відтепер є можливість здійснювати оновлений пошук ділянок за адміністративно-територіальними одиницями та географічними координатами ділянок.

Також в оновленій версії Публічної кадастрової карти України, окрім вимірювання відстані чи площі відповідного об’єкту, є можливість здійснювати вимір площі із виділенням небажаної площі всередині полігонів та реалізовано функцію друку карти на обрану територію. Зокрема на Публічній кадастровій карті України реалізовано можливість отримати поточне місцерозташування користувача та позиціонувати його на карті (дана операція працює на мобільних пристроях). Ще одною із функціональних новинок оновленої версії карти є можливість ділитись посиланням на необхідну для користувачів територію. Для цього потрібно збільшити карту до необхідного масштабу, скопіювати текст у адресному рядку браузера та надіслати це посилання у зручний для користувачів спосіб.

Оновлену версію можна знайти за посиланням https://newmap.land.gov.ua. В період тестової роботи Публічної кадастрової карти України у користувачів є можливість взяти участь в опитуванні та надати свої пропозиції для вдосконалення роботи інтерфейсу. Форма опитування розміщена на сторінці тестової версії.

Для зручності користування оновленою версією Публічної кадастрової карти України можна перейти за посиланням http://wikimap.dzk.gov.ua та ознайомитись із відповідними інструкціями.

You may also like...