ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ Центр Державного земельного кадастру

(044) 454 01 88 kanc@dzk.gov.ua

Впровадження нового функціоналу щодо перевірки XML-файлу

З 6 лютого 2020 року в електронному кабінеті сертифікованого інженера-землевпорядника доступна нова функція «Перевірка електронного документа у форматі XML». Даний функціонал був розроблений та впроваджений працівниками Центру ДЗК за дорученням Держгеокадастру.

Головною метою запровадження перевірки XML-файлу є спрощення процедури реєстрації земельних ділянок, мінімізація втручання представників виконавчої влади в процес реєстрації ділянок у Державному земельному кадастрі та зменшення ризику корупційних складових.

Відтепер для перевірки XML-файлу користувачу достатньо авторизуватися з використанням особистого електронного ключа на порталі електронних послуг Держгеокадастру  https://e.land.gov.ua/services та серед переліку послуг вибрати опцію «Перевірка XML». У такий спосіб сертифікований інженер-землевпорядник безоплатно одержує можливість перевірити електронний файл, необхідний для реєстрації ділянки в Державному земельному кадастрі. Протокол перевірки зберігається в системі 90 діб.

Слід зауважити, що основною вимогою для коректної перевірки електронного документа у форматі XML є відповідність змісту, структури та технічних характеристик вимогам Додатку 1 до Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 1051.

З покроковою інструкцією можна ознайомитись за посиланням .

You may also like...