ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ Центр Державного земельного кадастру

(044) 454 01 88 kanc@dzk.gov.ua

Запровадження реєстрації земельних ділянок за екстериторіальним принципом

3 червня 2020 року Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок та внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», що дозволяє запуск нового принципу реєстрації земельних ділянок в Державному земельному кадастрі за екстериторіальним принципом.

Зокрема, впровадження у сфері Державного земельного кадастру можливості здійснення державної реєстрації земельної ділянки Державним кадастровим реєстратором за екстериторіальним принципом дозволить зменшити необґрунтовані відмови Державних кадастрових реєстраторів у здійсненні відповідної реєстраційної дії та запобігатиме корупції і зловживанням у сфері земельних відносин. Звертаємо Вашу увагу, що старт нового принципу реєстрації відбудеться з 10 червня 2020 року.

Центр ДЗК підтримує ініціативи, спрямовані на забезпечення реалізації громадянами своїх прав і законних інтересів, недопущення їх порушень внаслідок дій чи бездіяльності органів державної влади (їх посадових осіб).

You may also like...