ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ Центр Державного земельного кадастру

(044) 454 01 88 kanc@dzk.gov.ua

Керiвництво

Іщенко Віктор Валентинович

 Генеральний директор  Державного підприємства «Центр Державного земельного кадастру»

Народився 19 листопада 1977 року в  місті Вінниця.

У 1996 році закінчив Вінницький політехнічний технікум за спеціальністю «Автоматизація виробництва».

У 2004 році закінчив Вінницький торгівельно – економічний інститут Київського національного торгівельно-економічного університету  та здобув вищу освіту за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність».

У 2018 році закінчив Національну академію державного управління  при Президентові України за спеціальністю “Державне управління”.

Трудову діяльність розпочав у 2007 році на посаді директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Завод-«Ремпобуттехніка».

З 2014 по 2016 роки працював у комплексі відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами на посадах заступника директора та першого заступника директора підприємства.

Із вересня по грудень 2016 року обіймав посаду заступника директора департаменту середнього та малого бізнесу Публічного акціонерного товариства «Аграрний фонд».

7 грудня 2016 року наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру призначений виконуючим обов’язки генерального директора – керівника технічних програм ДП «Центр ДЗК».

Наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 01 червня 2017 року № 33-дп призначений на посаду генерального директора Державного підприємства “Центр державного земельного кадастру”


Коритов Олександр Андрійович

Перший заступник генерального директора

 Народився 30 вересня 1986 року в місті Одеса.

У 2008 році закінчив Одеський національний університет імені І. І. Мечникова за спеціальністю «Правознавство».

У 2014 році закінчив Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістр державного управління.

Трудову діяльність розпочав у 2009 році на посаді головного спеціаліста юридичного відділу апарату Комінтернівської районної державної адміністрації Одеської області.

У період із 2010 року до 2016 року працював на посаді начальника юридичного відділу апарату Комінтернівської районної державної адміністрації Одеської області.

Із березня 2016 року до червня 2017 року обіймав посаду заступника голови Комінтернівської районної державної адміністрації Одеської області.

З лютого 2019 року до липня 2020 року працював директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Підприємство з обслуговування узбережжя».

Має 6 ранг державного службовця.

7 вересня 2020 року призначений на посаду першого заступника генерального директора Центру ДЗК.


Бутко Ігор Миколайович

Заступник генерального директора 

Народився 17 серпня 1968 року у місті Городня Чернігівської області.

Освіта – повна вища. Закінчив Військовий інженерний інститут імені О.Ф. Можайського (1990 рік) та Харківський військовий університет (з відзнакою) (2002 рік).

Кандидат технічних наук. Автор та співавтор більш ніж 50 наукових видань з питань обробки аерокосмічних даних, геоінформаційних систем, агромоніторингу космічними засобами, прийняття управлінських рішень.

Трудову діяльність розпочав з 1985 року в лавах Збройних сил СРСР, України. Проходив військову службу до 2015 року на посадах, пов’язаних з управлінням космічними апаратами та обробкою аерокосмічної інформації.

Із 2015 по 2017 роки займав посаду начальника центру організації застосування космічних засобів та засобів спеціального контролю Національного центру управління та випробування космічних засобів Державного космічного агентства України.


Шевченко Павло Володимирович

Заступник генерального директора – начальник управління адміністрування Державного земельного кадастру