Структура е-документа про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Центр ДЗК надає структуру електронного документу про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів(structura.pdf) розроблену з представниками Держгеокадастру, приклад електронного документу про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів(приклад.xml). та вимоги щодо електронного вигляду матеріалівтехнічної документації з нормативної грошової оцінки земельнаселених пунктів (графічна частина) (vymogi.pdf)

Довідкова інформація щодо опису меж населеного пункту, який складається з декількох частин (хуторів тощо…) для складання електронного документа про нормативну грошову оцінку земель населеного пункту.

Якщо населений пункт складається з декількох окремих частин, межі всіх частин описуються в загальному електронному документі на населений пункт про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів.

У блоці опису зовнішніх полігонів оціночної території <Externals> описується межа оціночної території, на яку виконується нормативна грошова оцінка. Тобто, для кожної частини, з якої складається населений пункт, буде прописуватись дескриптор <Externals>, який, в свою чергу, буде містити <Boundary> – опис окремої частини межі населеного пункту і у разі потреби <Internals>. Дескриптор <Internals> – блок опису внутрішніх полігонів оціночної території буде прописуватись у випадку, коли в населеному пункті (його частині) є землі, які не належать до даного населеного пункту.

Блок опису меж, який відноситься до <TerritorialZoneInfo> <Externals>, буде повторювати блок опису зовнішніх полігонів оціночної території <Externals>.