Виготовлення документації про нормативну грошову оцінку населених пунктів

Відповідно до статті 5 Закону України від 11.12.2003 № 1378-IV «Про оцінку земель», нормативна грошова оцінка земельних ділянок є одним із найважливіших економічних регуляторів земельних відносин та застосовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» надає послуги з розробки технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів. Кінцевим результатом роботи є технічна документація з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, схеми економіко-планувального зонування, прояву локальних факторів і розповсюдження агровиробничих груп ґрунтів та електронний документ формату XML. Також Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» надає послуги щодо формування електронного документу формату XML з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на технічні документації, розроблені іншими організаціями.

За більш детальною інформацією можна звертатись за телефонами: (044) 454-02-80 або за адресою: м. Київ вул. Святослава Хороброго, 3.