Виготовлення ортофотопланів

Центр ДЗК на даний момент є єдиним в Україні власником цифрового аерофотознімального комплексу ізраїльської компанії VisionMap. Даний комплекс складається з аерофотокамери A3 Edge та системи наземної обробки матеріалів аерофотознімання LightSpeed.

A3 Edge – це універсальна знімальна картографічна система, що широко відома своєю продуктивністю. Камера покриває великі площі за рекордно короткий час, знімаючи до 1000 кв. км за годину з високою роздільною здатністю. Камера використовує унікальний механізм “коливання” двох об’єктивів, що забезпечує широкий кут поля зору до 110° та розмір знімку до 78000 пікселів. Це, в свою чергу, дозволяє виконувати аерофотознімання з великими відстанями між маршрутами, що забезпечує швидке покриття необхідної території та одночасний збір планових та перспективних знімків, що робить камеру A3 Edge ідеальною для 3D-моделювання міст.

LightSpeed – це інноваційна фотограмметрична система обробки, яка в автоматичному режимі обробляє тисячі квадратних кілометрів на день для рішення різноманітних фотограмметричних задач. Повний цикл обробки дозволяє отримати на виході аеротріангуляцію високої точності, цифрові моделі місцевості ЦММ, ортофотоплани, стереоскопічні моделі для стереодешифрування та перспективні знімки. Можливості LightSpeed  дозволяють отримувати точні геопросторові дані за короткий час, без використання наземних станцій DGPS та опорних точок, що робить дану систему ідеальною для додатків швидкого реагування та надзвичайних ситуацій.

У сукупності аерофотокамера A3 Edge та автоматизована система обробки даних LightSpeed забезпечують отримання кінцевих фотограмметричних продуктів з субпіксельною точністю до 4-5 раз швидше, ніж інші комерційні системи.