Презентація спрощеної процедури підключення нотаріусів до бази даних Державного земельного кадастру

В рамках запровадження Моніторингу земельних відносин спеціалісти Центру ДЗК 30.06.2021 презентували спрощену процедуру підключення нотаріусів до бази даних Державного земельного кадастру.

Функціонал, призначений для пошуку та отримання інформації про перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, зареєстрованих та внесених до Державного земельного кадастру, доступний для нотаріусів, яким надано безпосередній доступ до Державного земельного кадастру шляхом підключення до нього та які пройшли ідентифікацію особи з використанням кваліфікованого електронного підпису.

З цього приводу у Держгеокадастрі відбулася зустріч в. о. Голови Держгеокадастру Сергія Завадського, його першого заступника Анатолія Мірошниченка, в. о. генерального директора Центру ДЗК Юрія Діля за участю Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка, його першого заступника Тараса Висоцького із Президентом Нотаріальної палати України Володимиром Марченком та віце-президентом Інною Бернацькою, нотаріусами Світланою Єлістратовою, Вікторією Бабенко, Оленою Павловською та директором департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України Дмитром Кирилюком.

У ході зустрічі спеціалісти Центру ДЗК ознайомили присутніх із покроковою інструкцією надання доступу нотаріусам до даних Державного земельного кадастру, розповіли про технічну складову цього функціоналу та надали вичерпні відповіді на запитання.

Покрокова інструкція надання доступу нотаріусам до даних Державного земельного кадастру:

sheds plans Hip Roof Shed Plans 10×18 Clerestory Dormer Shed Plans 20×12 Bali Out Call Message kingdom357 gospin123 kontes123 pasar123 raja123 respin123 sakti123 virgo123 cuan123 bule77 Ngetechno