Привітання Генерального директора Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» Леоніда Перепелиці з Днем Незалежності України!

Сьогодні, 24 серпня — День Незалежності України – державне свято, дата, що символізує відновлення незалежної держави Україна.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові, крові наших предків.

Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі й духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Для українців свобода і гідність завжди були основоположними цінностями.

Нині в умовах агресії з боку Росії ми продовжуємо боротьбу за власну свободу та незалежність. Українці змушені захищати від агресії територіальну цілісність і суверенітет своєї держави. Це боротьба не лише за людей і територію, а й за право бути собою, самим вирішувати як жити і яке майбутнє обирати.

Сильна та вільна держава, активне й відповідальне громадянське суспільство та потужні збройні сили – це те, що гарантує всім українцям гідне майбутнє.

Сердечно вітаю з Днем Незалежності України та зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щедрої долі та нових здобутків в ім’я України! Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, мир та злагода панує у нашому спільному домі, а плідна праця буде запорукою щасливого майбутнього! Бажаю завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

Слава Україні!

Героям Слава!