Привітання Генерального директора Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» Леоніда Перепелиці з Днем Незалежності України!

Сьогодні, 24 серпня — День Незалежності України – державне свято, дата, що символізує відновлення незалежної держави Україна.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові, крові наших предків.

Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі й духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Для українців свобода і гідність завжди були основоположними цінностями.

Нині в умовах агресії з боку Росії ми продовжуємо боротьбу за власну свободу та незалежність. Українці змушені захищати від агресії територіальну цілісність і суверенітет своєї держави. Це боротьба не лише за людей і територію, а й за право бути собою, самим вирішувати як жити і яке майбутнє обирати.

Сильна та вільна держава, активне й відповідальне громадянське суспільство та потужні збройні сили – це те, що гарантує всім українцям гідне майбутнє.

Сердечно вітаю з Днем Незалежності України та зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щедрої долі та нових здобутків в ім’я України! Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, мир та злагода панує у нашому спільному домі, а плідна праця буде запорукою щасливого майбутнього! Бажаю завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

Слава Україні!

Героям Слава!

sheds plans Hip Roof Shed Plans 10×18 Clerestory Dormer Shed Plans 20×12 Bali Out Call Message kingdom357 gospin123 kontes123 pasar123 raja123 respin123 sakti123 virgo123 cuan123 bule77 Ngetechno