Привітання т. в. о. Генерального директора ДП “Центр ДЗК” Леоніда Перепелиці з Днем Конституції України!

Дорогі Українці! Сьогодні, 28 червня 2023 року, велике державне свято – День Конституції України.

Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Щороку День Конституції нагадує кожному громадянину про його права та обов’язки. І сьогодні, коли Україна зіштовхнулася зі складним випробуванням, значення прав, обов’язків та свобод звучать ще гостріше для кожного українця. Бо тепер ми точно знаємо, що насправді Конституція глибоко закарбована у наших серцях. Через повагу, єдність, готовність допомагати, захищати і разом боротись за нашу свободу та незалежність.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина. Сьогодні бути патріотом не лише корисно для єднання рідного народу, збереження територіальної цілісності своєї держави, підвищення іміджу України на міжнародній арені, але й надзвичайно модно.

Від щирого серця зичу міцного здоров’я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої спільної держави. Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства.

Слава Україні!

Героям Слава!